Mobilheim Cosalt Torino

Kdysi populární výrobce Cosalt produkoval mobilní domky v délkách kolem 11 metrů a šířce do 4 metrů. Tyto rozměry jsou velice praktické pro převážení i manipulaci s mobilním domkem při usazování na stálé místo. Na druhou stranu v ničem neomezují jeho využívání. Cosalt Torino se dodává na stálém podvozku. Přestože má kolečka, vyplatí se při plánovaném dlouhém stání jej posadit na speciální patky, aby nedošlo k únavovému poškození nápravy. Cosalt Torino https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1413/ má dva vchody po jedné straně domku. Toto je ideální pro případ, že k domku chcete napojit velkou terasu. Fasáda domku je vyhotovena ze světlých hliníkových lamel, okna jsou izolační zdvojená. Interiér mobilního domku Cosalt Torino je již vybaven. Jak už bylo uvedeno, domek je bazarový, takže vybavení odpovídá vkusu posledních majitelů. V případě, že se vám něco nebude líbit, není problém jakékoli zařízení vyměnit.

V interiéru hrají roli detaily

V interiéru jsou tři ložnice, obývák s kuchyní a koupelna. Ta je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem, WC se samostatným umyvadlem. Na první pohled vás v interiéru zaujmou dveře. Respektive jejich zaoblené horní rohy. Působí až futuristickým dojmem kosmické lodi. Každá z ložnic je vybavena postelemi. Dvě ložnice, určené dětem a návštěvám mají postele dělené. Hlavní, rodičovská ložnice má manželskou postel. Ve všech ložnicích jsou samozřejmě i skříně. Obývák je zařízen velkou sedací soupravou, která zabírá celé prosklené čelo mobilheimu. V Obýváku je také konferenční stůl a krb.

Podobný mobilheim

Na obývák navazuje pohodlná a praktická kuchyně, která je rovněž plně vybavena. Je zde opravdu vše. Od lednice, přes sporák s pečící troubou, po velkou pracovní desku s dřezem a odkapávačem. Samozřejmě nechybí ani velká spíš a úložné prostory pro nádobí a skleničky. Cosalt Torino jistě stojí za prohlédnutí a za uváženou, v případě, že za mobilheim nechcete příliš utrácet.