• Nezařazené

Proč byste chodili jinam, když je tu výhodný nebankovní úvěr?

S půjčkami je to mnohdy složité. Získat takovou půjčku je stále těžší a těžší. Náročné podmínky jsou už tak náročné, že je jen málokdo dokáže splnit. Nejde jen o to, mít dostatečnou bonitu, ale také o to, mít čistý registr, a ještě k tomu nezbytnou finanční spoluúčast. A tím to zdaleka nekončí. Výsledkem je, že v ideální finanční kondici proto, aby mohli o půjčku požádat, se nacházejí především lidé, kteří si peníze půjčovat nemusejí – prostě proto, že jich mají dost. A ti, kdo by je naopak potřebovali, na ně nedosáhnou.

house-159087_640

Odmítli vás v bance? Nevadí!

Není to tak dávno, kdy odmítnutí v tradiční finanční společnosti znamenalo konec nadějí na peníze. Dneska už to naštěstí neplatí, máte na výběr, kam se se svou žádostí o půjčku obrátíte. A mnohdy je mnohem výhodnější požádat o nebankovní hypotéku https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka.

Často to dělají lidé, kteří moc dobře vědí, že jejich finanční situace není růžová, takže by na jinou půjčku v jiné společnosti ani nedosáhli. Jenže žádat o nebankovní úvěr není z nouze ctnost, ono se to dokonce vyplatí!

money-1090818_640

Samozřejmě vždy záleží na konkrétní životní situaci, ve které se nacházíte. Ovšem úrokovou míru můžete získat naprosto stejnou, jako jinde. A k tomu i řadu dalších výhod. Typické je rychlé sjednání úvěru a podání žádosti bez nutnosti kamkoli chodit. Vše je velice pohodlné – jak splnění podmínek pro přidělení úvěru, tak i následné čerpání. O vaši věc se bude starat zkušený specialista. A podmínky úvěru vám zde ušijí na míru podle vašich individuálních možností.

Jde jen o to, abyste měli po ruce potřebnou záruku za úvěr v podobě nemovitosti. To je vedle bonity jedna ze dvou zásadních podmínek, abyste uspěli. Na druhou stranu, její splnění není nijak náročné, protože můžete ručit libovolnou nemovitostí, ať už jde o byt, dům, pozemek, anebo třeba rekreační chatu. Dokonce se za vás může zaručit i třetí osoba.

Mohlo by se vám líbit...