• Nezařazené

Provoz z Image’s Swipe na funkci návštěvy se nyní objevuje v Google Search Console

Návštěvníci, kteří přijdou na vaše stránky skrze Google Image „Swipe to visit“ funkci jsou nyní počítáni ve vašich statistikách na GOogle Search Console  v novém „AMP o obrázkových výsledcích“ vzhledu vyhledávání, oznámil Google ve středu.
 

Proč by nás o mělo zajímat

 
Obrázkové vyhledávání je jedním ze způsobů, jakým mohou vydavatelé přilákat provoz na jejich webové stránky a Swipe to visit může učinit tento přesun pro uživatele daleko jednodušší, s tím, že pohnout se z výsledků obrázkového vyhledávání na vaší stránku zabere jenom jeden dotyk prstem.
 
Tím, že budete mít data z Google Search Console o tom, jak uživatelé přicházejí na vaši webovou stránku, může pomoci vám optimalizovat procesy pro jejich zákaznickou cestu a také informovat vaše SEO a celkovou strategii podnikání.
 
Abyste mohli vidět data, přihlaste se do účtu vaší Google Search COnsole, klikněte na hlášení o výkonnosti a zvolte „Obrázky“ z filtru „Typ vyhledávání“. Poté klikněte na „+nové“ a klikněte na „vzhled vyhledávání“ a zvolte „AMP o obrázkových výsledcích“ z menu. To vám ukáže data kliknutí a dojmů ze Swipe to Visit funkce v GOogle obrázkovém vyhledávání.
 

Mohlo by se vám líbit...