• Nezařazené

Spolupráce Bingu a National Health Service

National Health Service
National Health Service je státem řízená organizace, pod kterou spadá veřejné zdravotnictví a která provozuje nemocnice, ústavy, výzkumné laboratoře, ale i jiné objekty. Peníze čerpá přímo ze státního rozpočtu a poskytuje základní i pokročilou zdravotní péči snad ve všech oblastech.
V posledních pár letech je také terčem kritiky a velkým politickým tématem a to díky špatnému hospodaření, vysokým výdajům i postupnému omezování některých služeb. NHS také bylo jedním z témat Brexitu a to v souvislosti s financemi, které Spojené Království zasílalo Evropské Unii a které by podle některých politiků mohly být využití právě pro NHS.
 

Soukromé lékaři/GP
Stejně tak jako v České republice i ve Spojeném Království fungují klasičtí praktičtí nebo specializovaní lékaři, u kterých se lidé registrují a kteří jim pomáhají s běžnými problémy, prohlídkami nebo prevencí. Tyto lékaře naleznete v každém větším městě a je možné se u nich registrovat po doložení pobytu ve Spojeném Království.
Změny ve vyhledávání
Teď se již dostáváme k samotným změnám, které jsou výsledkem spolupráce Bingu a NHS. Jedná se o přehlednější a jinak strukturované vyhledávání, které žadateli nabídne přehledný seznam informací o nemocnici nebo lékařích v okolí jeho zadávání nebo vybrané lokace.
Zobrazené informace:

  • Hodnocení
  • Otevírací hodiny
  • Adresa
  • Dostupnost

Mohlo by se vám líbit...