• Nezařazené

Bazény na míru.


Když si pořizujete bazén na zahradu, nemusí to být jen jeden z těch obyčejných, můžete se vrhnout hned na bazén svých snů. Bazén do zemně vám může nabídnout spoustu dalších vylepšení a jednoduchých pomůcek, které se vám budou hodit. Bazény na míru jsou k vaší potěše. Když se mluví o bazénech na míru, bude vás to rozhodně stát více než klasické dostupné bazény, je to něco jak když si místo obyčejné skříně do ložnice necháte udělat soustavu vestavěných skříní na míru. Je to velice podobné. S nějakým příplatkem musíte počítat.

oválný bazén

Do bazénu si můžete nechat libovolné schody, a co si budeme, nejlepšími schody jsou ty klasické, jak máte a schodišti nebo do patra domu. Když po nich jednoduše sejdete do bazénu a pak naopak zase vylezete z bazénu. Jsou nejvhodnější i pro malé děti, kteří si mohou hrát na prvních dvou schodech s hračky anebo z nich skákat do vody samozřejmě pod dohledem dospělé osoby. Další výhodou bude kvalitní filtrovací systém, který za vás bazén vyčistí. Některé bazény mohou mít i senzor na kvalitu a složení vody. Takové skvělé zařízení můžete mít i u vás doma. Další skvělou věcí jsou bublinky, kde si člověk může lehnout nebo sednout a nechat si promasírovat tělo. Nebo si nechte do bazénu udělat trysky. Ty jsou skvělými pomocníky při bolavém svalstvu, které se ve vodě regeneruje a díky tryskám krásně uvolní.

oválný bazén

Nemusíte mít bazén do nějakého typického tvaru jako oválné bazény, nebo můžete si ho navrhnout samy, abyste měli jak část na zaplavání, které je vážně super, tak i část odpočinkovou, kde by mohli být již zmíněné bublinky, kde se jednoduše položíte na vyvýšené lehátko nebo se posadíte do pololeže a užijete si svých výhod. Stejně tak můžete umístit trysky po stranách bazénu, klidně i ve větší hloubce, kde budete mít část na plavání. U kraje se stačí už jen postavit a přiložit k trysce tu část těla, kterou chcete promasírovat, a tělo zažije něco úžasného. Vybavení bazénu na míru může být různé, někomu více vyhovují bublinky a jsou pro něj trysky zbytečné nebo naopak. Někteří zvolí obě varianty.

Mohlo by se vám líbit...