• Nezařazené

Jaký by byl život bez sexu

Co pro vás, muže, znamená žena

Muži vnímají ženské pokolení velice různě. Pro někoho je žena matkou, babičkou či sestrou, pro jiného milenkou a opatrovnicí, a ať už se na ně díváme jakýmkoli zorným úhlem, jsou to především citlivé, emotivní lidské bytosti.

dívka na posteli

Žena v životě prochází časovým cyklem, v němž velmi důležitou roli hraje zejména dospívání a tvorba typicky ženských pohlavních znaků. V té době se mění i její priority a dětský svět vystřídá touha po sexuálním kontaktu a později mateřství a založení rodiny. Jakmile je dívka zralou ženou, schopnou plodit potomky, je také přitažlivou pro muže, a to nejen svými ženskými rysy, ale i chováním, vystupováním a životními cíli.

žena s kloboukem

Ženské tělo jako symbol dokonalosti

Partnerky do vztahu si muži vybírají v první řadě podle toho, jak jim dotyčná „sedne“, jak si s ní rozumí při konverzaci a v běžných každodenních situacích, a touží je také blíže poznat. Možná si v této souvislosti vybavíte legendární komedii „Svatební cesta do Jiljí“, v níž se Josef Abrhám s Libuškou Šafránkovou seznamovali a lépe poznávali na cestách, ale přece jen bychom neměli opomíjet i poznání základní, bez něhož přestává být partnerský vztah partnerským vztahem – fyzickou rozkoš a krásu ženského těla. Ženské křivky dovedou uhranout i toho největšího puritána a odpůrce sexu, který jej stále mylně považuje za jakýsi hřích, a ve strachu se mu vyhýbá. Naštěstí tento nesmysl ženy dovedou prolomit nejen svou citlivostí, něhou a laskavostí, ale i svými širokými boky, pevnými ňadry s božskými bradavkami, svůdným klínem či překrásnýma nohama a klenbou chodidel. A samozřejmě svou tváří, v níž se zobrazí jejich jedinečná osobnost.

Nezoufejte, pokud se erekce zastaví – ztráta erekce nemusí nutně znamenat katastrofu, pokud si uvědomujete, že největším zlem http://casopis.hostbrno.cz/archiv/2013/10-2013/mezi-dobrem-a-zlem je pro ni stres a nevhodná strava, pak s tím můžete začít něco dělat, a to velice efektivně. Proti stresu vám navíc pomohou bylinky na zvýšení testosteronu, kam patří Ženšen nebo Kotvičník zemní, které zastoupí i Sildenafil Oral Jelly 100 mg..

Mohlo by se vám líbit...