• Nezařazené

Revize šatníku


Ve skutečnosti většinou příliš nezáleží na tom, kolik kousků oblečení vlastníte. Mnohem důležitější totiž je, kolik kousků oblečení máte skutečně rády a jak se mezi sebou dají kombinovat. Deset barevných sukní je vám k ničemu, pokud nemáte dostatek jednobarevných topů a halenek, se kterými byste je mohly nosit. Jak tedy svůj šatník co nejlépe přetvořit? Co vše musíte změnit a případně přikoupit, abyste už nemusely do nekonečna řešit, že nemáte, co na sebe?

Začněte tím, že zjistíte, co všechno už máte. Zní to jako maličkost, ale může vám to hodně pomoci. Skutečně vše kousek po kousku vyndejte ze skříně, prohlédněte, vyřaďte oblečení, které má nějaké poškození nebo se v něm zkrátka necítíte dobře. Dejte hlavně na své emoce, některé šaty se vám možná líbí na ramínku, ale když si je oblečete, tak cítíte, že to není ono. Vaše outfity vyjadřují vaši osobnost a váš styl, takže záleží jen na tom, jestli se v daném oblečení cítíte dobře nebo ne.

bílé oblečení

Ve chvíli, kdy vše vytřídíte, tak nejspíš i samy rychle přijdete na to, co vám chybí. Když budete mít dokonalý přehled o tom, co už v šatníku máte, bude vám hned jasné, jaké oblečení vám chybí. S největší pravděpodobností to budou pohodlné basic kousky, které můžete snadno kombinovat. Černé společenské kalhoty, bílá košile, upnutá jednobarevná trička a podobně.

pruhovaný svetr

Do těchto zásadních kousků pro váš šatník se nebojte investovat a vyberte si basic oblečení z kvalitních materiálů. S tajnou About you slevou 25 i na kvalitních kouskách výrazně ušetříte. Vybírejte hlavně barvy, které se dobře kombinují s čímkoliv dalším. Nesmrtelnou klasikou je samozřejmě černá, ale chybu neuděláte ani s různými odstíny šedé či béžové. Několik bílých kousků se vám zejména na léto bude pochopitelně také hodit. Doufáme, že si svůj nový šatník užijte a vaše ranní dilema jednou pro vždy zmizí.

Mohlo by se vám líbit...