• Nezařazené

Revoluční pr články

Pr články představují vlastní kapitolu, proto o nich musí být zmínka. Základní verze 1.0. je označována jako pr články, které stále najdete v naší nabídce. Ovšem připravili jsme pro vás i novou verzi a to zcela revoluční. Lépe se přizpůsobuje stabilitě Googlu. Je inovativní a dokáže držet krok s moderními trendy, protože nároky na zpětné odkazy se stále zvyšují. Revoluční styl zajišťuje dlouhodobější a výraznější efekt, než tomu bylo v předchozí verzi. Tato nová verze 2.0. revolučního textu může být zpracována nejenom v češtině, ale také ve slovenštině.
psaní rukou

Vlastnosti textů aneb jak se z něčeho obyčejného, stane věc neobyčejná a výjimečná

Texty se píší vždy na základě požadavků klientů. Textaři posléze napíší 1 článek, který obsahuje jedno klíčové slovo. Tím se zaručuje nejenom maximální efekt, ale také zlepšení pozice ve vyhledávačích. Klíčová slova jsou pro naši práci prioritní, a proto je musíme volit s velkou opatrností. Délka textu je 1800 znaků a celá strana obsahuje tematické obrázky. Mimořádná je také cena – 500Kč.
Výhodné podmínky:
v Texty jsou originální, nic není zkopírováno.
v Jsou umístěny na weby, které využívají SSL zabezpečení.
v Weby využívají tematické kategorie, proto je text zařazen ihned od zvláštní skupiny, podle toho, jaké dané téma obsahuje. Díky tomu se zlepší a ještě zefektivní celý proces. Takže napsaný text najdete v kategorii, která úzce souvisí s podobnou tematikou.
psaní propiskou
v Weby mají vlastní redakční obsah, který je neustále aktualizován.
v Weby jsou také obsahově bohaté, mají proto vyšší návštěvnost. Pokud tam budete mít i svůj text s odkazem a obrázky, pak máte ještě vyšší šanci, že vaše stránky budou lidé více navštěvovat.
v Weby se dají prohlížet i na mobilním zařízení. Velká výhoda, protože v dnešní době má každý mobil neustále při sobě, každou volnou chvíli v ruce. Lidé listují internetem, hledají zajímavosti, různá fakta, obchody, nabídky a všechno možné, proto je dobré, že jsou weby předem připraveny a jsou kompatibilní s mobilním zařízením.

Mohlo by se vám líbit...